Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.07.2018 14:23:01 

EXCELENT   BOWLINGLIGA

           
  Obsazovačka Prázdninové ligy 2018  
  hrací den č.1 - ČTVRTEK 12.7.  
  dráha č.1 dráha č.2 dráha č.3 dráha č.4  
  Dlabáček Jiří  Soukupová Dana  Mlynář Eda  Dlabáčková Anna   
  Jelínek Vl. Jiří Hajžman Zahálka Pavel  Kopač Martin   
    Pechman J.  Hladík Karel  Benešová Helena   
    Pechmanová H.  Anna Zahálková     
  dráha č.5 dráha č.6 dráha č.7 dráha č.8  
  Matoušek Jar. Štěpánovský M. Špuláková Iveta  Kesl Václav   
  Šoborová Olga Műller Zbyněk  Kučera Miroslav  Kesl Václav jr.   
      Dřízhal Miroslav     
           
  hrací den č.2 - ČTVRTEK 19.7.  
  dráha č.1 dráha č.2 dráha č.3 dráha č.4  
  Brček Jaroslav  Dlabáček Jiří Kesl Václav   Mlynář Eda   
  Šiftař Martin  Jelínek Vl.  Špulákvá Iveta  Soukupová Dana   
  Bayer Miroslav  Sup Alois  Dřízhal Mirosl.  Műller Jaroslav    
      Kučera Mirosl.  Pechman Radek   
  dráha č.5 dráha č.6 dráha č.7 dráha č.8  
  Dlabáčková Anna  Jiří Hajžman  Vaindl Jaroslav  Matoušek Jar.  
  Kopač Martin  Václav Petr  Vaindlová Vlad.  Šoborová Olga   
    Václav Šesták  Štěpánovský M.     
      Műller Zbyněk      
  hrací den č.3 - ČTVRTEK 26.7.  
  dráha č.1 dráha č.2 dráha č.3 dráha č.4  
  Kesl Václav  Brček Jaroslav  Dlabáček Jiří  Vojtová Karolina   
  Špuláková Iveta  Bayer Miroslav   Sup Alois  Vavřina Jan   
  Dřízhal Miroslav    Soukupová Dana     
  Kučera Miroslav   Műller Jaroslav     
  dráha č.5 dráha č.6 dráha č.7 dráha č.8  
  Vaindl Jaroslav  Dlabáčková Anna    Pechmanová H.   
  Vaindlová Vlad.  Kopač Martin    Pechman Radek   
           
           
  prázdninová pauzička na návštěvu sluníčka  
  hrací den č.4 - ČTVRTEK 9.8.  
  dráha č.1 dráha č.2 dráha č.3 dráha č.4  
    Soukupová Dana  Brček Jaroslav  Dlabáček Jiří    
      Bayer Miroslav   Jelínek Vl.    
        Sup Alois   
           
  dráha č.5 dráha č.6 dráha č.7 dráha č.8  
    Kesl Václav  Dlabáčková Anna     
    Špuláková Iveta  Kopač Martin     
    Kučera Miroslav       
           
  hrací den č.5 - ČTVRTEK 16.8.  
  dráha č.1 dráha č.2 dráha č.3 dráha č.4  
      Jirovská Jana  Brček Jaroslav   
        Šiftař Martin   
        Bayer Miroslav    
           
  dráha č.5 dráha č.6 dráha č.7 dráha č.8  
  Dlabáček Jiří       Dlabáčková Anna   
  Jelínek Vl.       Kopač Martin   
           
           
  hrací den č.6 - ČTVRTEK 23.8.  
  dráha č.1 dráha č.2 dráha č.3 dráha č.4  
    Dlabáčková Anna  Soukupová Dana      
    Kopač Martin       
           
           
  dráha č.5 dráha č.6 dráha č.7 dráha č.8  
      Šiftař Martin  Kesl Václav   
        Špuláková Iveta   
           
           
  hrací den č.7 - ČTVRTEK 30.8.  
  dráha č.1 dráha č.2 dráha č.3 dráha č.4  
  Dlabáčková Anna Soukupová Dana     Kesl Václav   
  Kopač Martin      Špuláková Iveta   
        Kučera Mirosl.   
           
  dráha č.5 dráha č.6 dráha č.7 dráha č.8  
  Brček Jaroslav     Dlabáček Jiří     
  Šiftař Martin    Sup Alois     
  Bayer Miroslav     Jirovská Jana     
           
  po skončení 7. hracího dne následují  
       
       
       
   Vepřové  hody   
       
       
       
           

 

TOPlist