Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 21.09.2018 05:22:45 

GAMBRINUS   BOWLINGLIGA

 
BOWLINGLIGA
2018
2019
1. liga
2.liga
3.liga 
4.liga
1. kolo   5.9. - 16.9.
 
 
 
 
 
 
La - Ho - Da
Optimisti
Vojtové
Lotři z Plzně
Starci na chm.
BezHvězd
Žlábkaři
Hvězdy
CikCak
Neb. koulaři
Outsideři
OB I.
Sněž. a Machři
Bouráci
Házenkáři 
Sallon Doubr.
Hofmannky
LÓRdi
J+M autodíly
Rolling balls
Habrováci
Mistři hodu
Nestabilní
Hubiči
Laky strajx
Tygři
Energetici
Draci
Mokrý banditi
Mišáci
Nostalg. jízda
Plzeňáci
Troufalci
Kocouři
Drtiči
Sekáči
Fírove
STS Brod
Starý psi
Zabe. kuželky
Crazy team
A je to
2. kolo   17.9. - 30.9.
 
 
 
 
 
 
Optimisti
A je to
Lotři z Plzně
Sekáči
BezHvězd
STS Brod
Hvězdy
Zabe. kuželky
Kocouři
Crazy team
Draci
Drtiči
Mišáci
Fírove
Plzeňáci
Starý psi
Tygři
Troufalci
Rolling balls
Energetici
Mistři hodu
Mokrý banditi
Hubiči
Nostalg. jízda
LÓRdi
Laky strajx
OB I.
J+M autodíly
Bouráci
Habrováci
Sallon Doubr.
Nestabilní
Neb. koulaři
Hofmannky
Vojtové
Outsideři
Starci na chm.
Sněž. a Machři
Žlábkaři
Házenkáři 
La - Ho - Da
CikCak
1.10. - 7.10.   Čajový turnaj jednotlivců    (hraje se systémem Amerika)
3. kolo   8.10. - 21.10.
 
 
 
 
 
 
CikCak
Optimisti
Outsideři
Lotři z Plzně
Sněž. a Machři
BezHvězd
Házenkáři 
Hvězdy
Hofmannky
La - Ho - Da
J+M autodíly
Vojtové
Habrováci
Starci na chm.
Nestabilní
Žlábkaři
Laky strajx
Neb. koulaři
Energetici
OB I.
Mokrý banditi
Bouráci
Nostalg. jízda
Sallon Doubr.
Troufalci
LÓRdi
Drtiči
Rolling balls
Fírove
Mistři hodu
Starý psi
Hubiči
Crazy team
Tygři
Sekáči
Draci
STS Brod
Mišáci
Zabe. kuželky
Plzeňáci
A je to
Kocouři
4. kolo   22.10. - 4.11.
 
 
 
 
 
 
Optimisti
Kocouři
Lotři z Plzně
Draci
BezHvězd
Mišáci
Hvězdy
Plzeňáci
Tygři
A je to
Rolling balls
Sekáči
Mistři hodu
STS Brod
Hubiči
Zabe. kuželky
LÓRdi
Crazy team
OB I.
Drtiči
Bouráci
Fírove
Sallon Doubr.
Starý psi
Neb. koulaři
Troufalci
Vojtové
Energetici
Starci na chm.
Mokrý banditi
Žlábkaři
Nostalg. jízda
La - Ho - Da
Laky strajx
Outsideři
J+M autodíly
Sněž. a Machři
Habrováci
Házenkáři 
Nestabilní
CikCak
Hofmannky
5. kolo   5.11. - 18.11.
 
 
 
 
 
 
Hofmannky
Optimisti
J+M autodíly
Lotři z Plzně
Habrováci
BezHvězd
Nestabilní
Hvězdy
Laky strajx
CikCak
Energetici
Outsideři
Mokrý banditi
Sněž. a Machři
Nostalg. jízda
Házenkáři 
Troufalci
La - Ho - Da
Drtiči
Vojtové
Fírove
Starci na chm.
Starý psi
Žlábkaři
Crazy team
Neb. koulaři
Sekáči
OB I.
STS Brod
Bouráci
Zabe. kuželky
Sallon Doubr.
A je to
LÓRdi
Draci
Rolling balls
Mišáci
Mistři hodu
Plzeňáci
Hubiči
Kocouři
Tygři
6. kolo   19.11. - 2.12.
 
 
 
 
 
 
Optimisti
Tygři
Lotři z Plzně
Rolling balls
BezHvězd
Mistři hodu
Hvězdy
Hubiči
LÓRdi
Kocouři
OB I.
Draci
Bouráci
Mišáci
Sallon Doubr.
Plzeňáci
Neb. koulaři
A je to
Vojtové
Sekáči
Starci na chm.
STS Brod
Žlábkaři
Zabe. kuželky
La - Ho - Da
Crazy team
Outsideři
Drtiči
Sněž. a Machři
Fírove
Házenkáři 
Starý psi
CikCak
Troufalci
J+M autodíly
Energetici
Habrováci
Mokrý banditi
Nestabilní
Nostalg. jízda
Hofmannky
Laky strajx
7. kolo   3.12. - 16.12.
 
 
 
 
 
 
Laky strajx
Optimisti
Energetici
Lotři z Plzně
Mokrý banditi
BezHvězd
Nostalg. jízda
Hvězdy
Troufalci
Hofmannky
Drtiči
J+M autodíly
Fírove
Habrováci
Starý psi
Nestabilní
Crazy team
CikCak
Sekáči
Outsideři
STS Brod
Sněž. a Machři
Zabe. kuželky
Házenkáři 
A je to
La - Ho - Da
Draci
Vojtové
Mišáci
Starci na chm.
Plzeňáci
Žlábkaři
Kocouři
Neb. koulaři
Rolling balls
OB I.
Mistři hodu
Bouráci
Hubiči
Sallon Doubr.
Tygři
LÓRdi
8. kolo   17.12.2018 - 6.1.2019
 
 
 
 
 
 
Optimisti
LÓRdi
Lotři z Plzně
OB I.
BezHvězd
Bouráci
Hvězdy
Sallon Doubr.
Neb. koulaři
Tygři
Vojtové
Rolling balls
Starci na chm.
Mistři hodu
Žlábkaři
Hubiči
La - Ho - Da
Kocouři
Outsideři
Draci
Sněž. a Machři
Mišáci
Házenkáři 
Plzeňáci
CikCak
A je to
J+M autodíly
Sekáči
Habrováci
STS Brod
Nestabilní
Zabe. kuželky
Hofmannky
Crazy team
Energetici
Drtiči
Mokrý banditi
Fírove
Nostalg. jízda
Starý psi
Laky strajx
Troufalci
9. kolo   7.1. - 20.1.
 
 
 
 
 
 
Troufalci
Optimisti
Drtiči
Lotři z Plzně
Fírove
BezHvězd
Starý psi
Hvězdy
Crazy team
Laky strajx
Sekáči
Energetici
STS Brod
Mokrý banditi
Zabe. kuželky
Nostalg. jízda
A je to
Hofmannky
Draci
J+M autodíly
Mišáci
Habrováci
Plzeňáci
Nestabilní
Kocouři
CikCak
Rolling balls
Outsideři
Mistři hodu
Sněž. a Machři
Hubiči
Házenkáři 
Tygři
La - Ho - Da
OB I.
Vojtové
Bouráci
Starci na chm.
Sallon Doubr.
Žlábkaři
LÓRdi
Neb. koulaři
10. kolo   21.1. - 3.2.
 
 
 
 
 
 
Optimisti
Neb. koulaři
Lotři z Plzně
Vojtové
BezHvězd
Starci na chm.
Hvězdy
Žlábkaři
La - Ho - Da
LÓRdi
OB I.
Outsideři
Bouráci
Sněž. a Machři
Sallon Doubr.
Házenkáři 
CikCak
Tygři
Rolling balls
J+M autodíly
Mistři hodu
Habrováci
Hubiči
Nestabilní
Hofmannky
Kocouři
Draci
Energetici
Mišáci
Mokrý banditi
Plzeňáci
Nostalg. jízda
Laky strajx
A je to
Sekáči
Drtiči
STS Brod
Fírove
Zabe. kuželky
Starý psi
Troufalci
Crazy team
11. kolo   4.2. - 17.2.
 
 
 
 
 
 
Crazy team
Optimisti
Sekáči
Lotři z Plzně
STS Brod
BezHvězd
Zabe. kuželky
Hvězdy
A je to
Troufalci
Drtiči
Draci
Fírove
Mišáci
Starý psi
Plzeňáci
Kocouři
Laky strajx
Energetici
Rolling balls
Mokrý banditi
Mistři hodu
Nostalg. jízda
Hubiči
Tygři
Hofmannky
J+M autodíly
OB I.
Habrováci
Bouráci
Nestabilní
Sallon Doubr.
LÓRdi
CikCak
Outsideři
Vojtové
Sněž. a Machři
Starci na chm.
Házenkáři 
Žlábkaři
Neb. koulaři
La - Ho - Da
12. kolo   18.2. - 3.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
Lotři z Plzně
Outsideři
BezHvězd
Sněž. a Machři
Hvězdy
Házenkáři 
 
 
Vojtové
J+M autodíly
Starci na chm.
Habrováci
Žlábkaři
Nestabilní
 
 
OB I.
Energetici
Bouráci
Mokrý banditi
Sallon Doubr.
Nostalg. jízda
 
 
Rolling balls
Drtiči
Mistři hodu
Fírove
Hubiči
Starý psi
 
 
Draci
Sekáči
Mišáci
STS Brod
Plzeňáci
Zabe. kuželky
 
 
4.3. - 10.3.     Memoriál Zdeňka Loukoty - turnaj jednotlivců - kvalifikace pro Narozeninový turnaj
13. kolo   11.3. - 24.3.
 
 
 
 
 
 
 
 
Draci
Lotři z Plzně
Mišáci
BezHvězd
Plzeňáci
Hvězdy
 
 
Sekáči
Rolling balls
STS Brod
Mistři hodu
Zabe. kuželky
Hubiči
 
 
Drtiči
OB I.
Fírove
Bouráci
Starý psi
Sallon Doubr.
 
 
Energetici
Vojtové
Mokrý banditi
Starci na chm.
Nostalg. jízda
Žlábkaři
 
 
J+M autodíly
Outsideři
Habrováci
Sněž. a Machři
Nestabilní
Házenkáři 
 
 
14. kolo   25.3. - 7.4.
 
 
 
 
 
 
 
 
Lotři z Plzně
J+M autodíly
BezHvězd
Habrováci
Hvězdy
Nestabilní
 
 
Outsideři
Energetici
Sněž. a Machři
Mokrý banditi
Házenkáři 
Nostalg. jízda
 
 
Vojtové
Drtiči
Starci na chm.
Fírove
Žlábkaři
Starý psi
 
 
OB I.
Sekáči
Bouráci
STS Brod
Sallon Doubr.
Zabe. kuželky
 
 
Rolling balls
Draci
Mistři hodu
Mišáci
Hubiči
Plzeňáci
 
 
15. kolo   8.4. - 21.4.
 
 
 
 
 
 
 
 
Rolling balls
Lotři z Plzně
Mistři hodu
BezHvězd
Hubiči
Hvězdy
 
 
Draci
OB I.
Mišáci
Bouráci
Plzeňáci
Sallon Doubr.
 
 
Sekáči
Vojtové
STS Brod
Starci na chm.
Zabe. kuželky
Žlábkaři
 
 
Drtiči
Outsideři
Fírove
Sněž. a Machři
Starý psi
Házenkáři 
 
 
Energetici
J+M autodíly
Mokrý banditi
Habrováci
Nostalg. jízda
Nestabilní
 
 
16. kolo   22.4. - 5.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
Lotři z Plzně
Energetici
BezHvězd
Mokrý banditi
Hvězdy
Nostalg. jízda
 
 
J+M autodíly
Drtiči
Habrováci
Fírove
Nestabilní
Starý psi
 
 
Outsideři
Sekáči
Sněž. a Machři
STS Brod
Házenkáři 
Zabe. kuželky
 
 
Vojtové
Draci
Starci na chm.
Mišáci
Žlábkaři
Plzeňáci
 
 
OB I.
Rolling balls
Bouráci
Mistři hodu
Sallon Doubr.
Hubiči
 
 
17. kolo   6.5. - 19.5.
 
 
 
 
 
 
 
 
OB I.
Lotři z Plzně
Bouráci
BezHvězd
Sallon Doubr.
Hvězdy
 
 
Rolling balls
Vojtové
Mistři hodu
Starci na chm.
Hubiči
Žlábkaři
 
 
Draci
Outsideři
Mišáci
Sněž. a Machři
Plzeňáci
Házenkáři 
 
 
Sekáči
J+M autodíly
STS Brod
Habrováci
Zabe. kuželky
Nestabilní
 
 
Drtiči
Energetici
Fírove
Mokrý banditi
Starý psi
Nostalg. jízda
 
 
18. kolo   20.5. - 2.6.
 
 
 
 
 
 
 
 
Lotři z Plzně
Drtiči
BezHvězd
Fírove
Hvězdy
Starý psi
 
 
Energetici
Sekáči
Mokrý banditi
STS Brod
Nostalg. jízda
Zabe. kuželky
 
 
J+M autodíly
Draci
Habrováci
Mišáci
Nestabilní
Plzeňáci
 
 
Outsideři
Rolling balls
Sněž. a Machři
Mistři hodu
Házenkáři 
Hubiči
 
Vojtové
OB I.
Starci na chm.
Bouráci
Žlábkaři
Sallon Doubr.
 
TOPlist